fbpx

Regeneracja skóry

Jak to się dzieje, że atopowa i alergiczna skóra potrafi szybciej dojść do siebie?

Czy jest sposób, aby zadrapania, zaczerwienienia i podrażnienia wywołane alergiami skórnymi lub AZS szybciej się goiły?

Tak! i jest na to kilka sposobów.

Przeczytaj koniecznie do końca. Szczególnie, jeśli to właśnie Twoje dziecko ma problemy ze skórą, a Ty najbardziej na świecie chcesz mu pomóc.

Atopowa i alergiczna skóra regeneruje się w nocy. Aby dziecko miało zdrową skórę, mimo azs i alergii, trzeba mu zapewnić jak najlepsze warunki dla zdrowego snu.

Dziecko musi się porządnie wyspać, inaczej nici z właściwej regeneracji. Zaczerwienienia i podrażnienia nie będą się prawidłowo goić, a blizny po zadrapaniach czasami pozostaną już na zawsze.

 

Istotną przyczyną wpływającą na to, że atopowa i alergiczna skóra wolniej się regeneruje, są zanieczyszczenia obecne w środowisku. W wyniku ich działania na powierzchni skóry tworzą się wolne rodniki, które uszkadzają komórki zlokalizowane w jej obrębie. Kiedy skóra jest podrażniona i podrapana, nie stanowi w tych miejscach bariery ochronnej i bakterie bez problemu ją atakują.

Dlatego właśnie w nocy, kiedy dziecko śpi, musi mieć stworzony najbardziej optymalny mikroklimat w sferze ciało – tkanina. Dzięki temu bakterie nie dostaną się na podrażnione rany na skórze. Skóra będzie mniej swędzić, a naskórek szybciej się odbuduje.

Naturalna, niebarwiona i niewybielana tkanina lniana odpycha brud i bakterie. Roztocza kurzu nie przyczepiają się do włókna lnianego.

Żadna inna znana na świecie tkanina tego nie zapewnia.

Ze względu na strukturę włókna lnianego, jego małą elastyczność, zgrubienia i tzw. węzełki na przędzy, tkaniny lniane masują skórę podczas snu, poprawiając krążenie krwi i pomagając się zrelaksować. nasze włókno lniane rozluźnia mięśnie. dzięki temu sen twojego dziecka jest spokojny i pełny.

Instytut Włókien Naturalnych w Poznaniu przeprowadził badania, w których potwierdza, że sen w pościeli lnianej jest głębszy a organizm szybciej się regeneruje i wypoczywa.

Dlatego właśnie stworzyliśmy LinenWell, który zapewnia twojemu dziecku odpoczynek, przespane noce, mniejszy świąd, szybsze gojenie ran i szybszą odbudowę podrażnionej skóry.

Rano dziecko budzi się wypoczęte.

Zobacz TUTAJ, co może pomóc, aby Twój mały alergik i atopik się lepiej poczuł.