fbpx
Twoje wnętrza

inspirowane Tobą

Uwielbiam dzielić się tym co robię jako projektant wnętrz, dzięki czemu Ty też możesz tworzyć własne piękne przestrzenie.


W większości krajów, także w Polsce, nie potrzebujesz licencji, aby pracować jako projektant wnętrz.

Bycie projektantem wnętrz to dla mnie styl życia. I nie chodzi o to, że wszystko wokół musi być piękne. Ale wszyscy projektanci, których znam, mają wrodzoną potrzebę szukania piękna w otaczających nas rzeczach.

Projektanta szybciej znajdziesz w jakiejś fancy knajpce, której wnętrze zainspiruje go do nowych pomysłów, nawet jeśli za kawę trzeba będzie zapłacić kilka złotych więcej 🙂
Dlatego moim zdaniem, aby naprawdę mieć motywację do projektowania wnętrz, nie potrzebujesz wielkiego talentu, tylko trochę szalonej pasji do tego co robisz.

Czy to właśnie o Tobie piszę?

Dokądkolwiek się udasz, wyobrażasz sobie, jak to miejsce mogłoby wyglądać lepiej. Jakbyś je zaaranżował. Jakbyś zmienił kolory.

Ale później wracasz do rzeczywistości, bo przecież nie masz wykształcenia w tym kierunku, więc Twoje projektowanie wnętrz pozostaje tylko w Twojej głowie.

Kilka słów o mnie..

Nazywam się Justyna Cisek. Projektowaniem wnętrz zajmuję się od 10 roku życia. A profesjonalnie od kilku dobrych lat. Od ponad 2 lat prowadzę firmę, w której na początku zajmowałam się projektowaniem i produkcją naturalnych pościeli. Z czasem zaczęłam również projektować sypialnie dla klientów, którzy kupili pościele. A ponieważ zainteresowanie jest tak duże, że nie jestem w stanie zaprojektować wszystkich wnętrz, postanowiłam, że zacznę dzielić się swoją wiedzą na temat projektowania i aranżacji, aby każdy kto chce mógł samodzielnie zacząć projektować piękne przestrzenie.

Jeśli marzysz, aby nauczyć się projektowania wnętrz, zapisz się na mój newsletter, w którym będziemy się tego uczyć.

Zapisz mnie!